Strój łowicki. Ubieranki dla dzieci do wydruku

Strój łowicki. Ubieranki dla dzieci do wydruku

Zapraszamy do zabawy z papierowymi lalkami. Ubierz Tosię i Bartka w strój łowicki!

Przygotowaliśmy dla Ciebie ubieranki do wydrukowania i wycinania, które bawią i uczą. Lalki są zaprojektowane tak, by można było je złożyć w umocowane na podstawce zabawki.


Pobieranie i drukowanie
Karty z ubierankami to pliki graficzne A4 w formacie png. Jeśli chcesz je pobrać na swój komputer i wydrukować, kliknij wybrany szablon prawym przyciskiem myszy, następnie wybierz opcję Zapisz grafikę jako.

Strój łowicki dziewczynki

Strój łowicki dziewczynki. Ubieranka do wydruku

Ubieranka-wycinanka ze strojem łowickim dziewczynki to świetna zabawa dla dzieci! Karta zawiera następujące elementy do wycięcia: postać Tosi i ubranka dla niej (można je przykleić na stałe lub tylko luźno nakładać).


Ubieranka dostępna jest w wersji do zabawy online »

Strój łowicki chłopca

Strój łowicki chłopca. Ubieranka do wydruku

Ubieranka-wycinanka ze strojem łowickim chłopca to świetna zabawa dla dzieci! Karta zawiera następujące elementy do wycięcia: postać Bartka i ubranka dla niego (można je przykleić na stałe lub tylko luźno nakładać).


Ubieranka dostępna jest w wersji do zabawy online »

Zabawki do samodzielnego złożenia

Strój łowicki dziewczynki. Zabawka do samodzielnego złożenia
Strój łowicki chłopca. Zabawka do samodzielnego złożenia

Przygotowanie zabawki nie jest skomplikowaną czynnością i nie zajmie dużo czasu. Młodszym dzieciom powinni w tym zadaniu pomóc dorośli. Arkusze do wydrukowania zawierają szczegółową instrukcję wykonania.