Informacje o serwisie polalech.pl
Strona główna serwisu

współpraca

Zapraszamy do współpracy właścicieli witryn internetowych o tematyce zbliżonej do tematyki naszego serwisu. Oto kilka naszych propozycji.

mini-katalog stron

W dziale Odnośniki umieszczamy adresy stron związanych z polskim folklorem, budując w ten sposób mini-katalog stron wartych odwiedzenia. Katalog podzielony jest na następujące kategorie:

zespoły folklorystyczne »
pracownie krawieckie »
muzea etnograficzne »
lalki w strojach ludowych »
folklor polski »
poszczególne stroje »

Jeżeli chciałbyś zaproponować ciekawą stronę o tematyce związanej z polskim folklorem, znapiz do nas: basia@polalech.pl.

W liście podaj adres i krótki opis zgłaszanej strony. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji i niezamieszczania nadesłanych propozycji stron www.

↑ do góry

link do nas

Jeśli podoba Ci się nasz serwis, możesz przyczynić się do jego spopularyzowania. Umieść na swojej stronie link do dowolnej strony tego serwisu lub skorzystaj z grafiki zamieszczonej poniżej.

Regionalne i narodowe stroje polskie

Skopiuj i wstaw poniższy kod HTML na swoją stronę:

<a href="http://www.polalech.pl"><img src="http://www.polalech.pl/logo2.png" width="200" height="100" border="0" alt="Stroje polskie. Gry i zabawy dla dzieci"></a>

dołącz do nas!
Stroje Polskie na FacebookuBlog Poli i LechaStroje Polskie na Twitterze

↑ do góry


Strój bytomski Strój kaszubski Strój krakowski Strój kujawski Strój kurpiowski Strój lubelski Strój łowicki Strój podhalański Strój szamotulski Strój szlachecki Strój świętokrzyski Strój żywiecki
Stroje narodowe i regionalne Gry i zabawy edukacyjne dla dzieci Materiały dydaktyczne dla rodziców i nauczycieli